USD
USD Amerikansk dollar EUR Euro GBP Brittiskt pund AUD Australisk dollar CAD Kanadensisk dollar BRL Brasilianska Real CNY Kinesiska Yuan CZK Tjeckisk krona DKK Dansk krona HKD Hongkongdollar ILS Israelisk ny Shekel JPY Japanska Yen MYR Malaysisk ringgit NZD Nyzeeländsk dollar NOK Norsk krona PLN Polska Złoty RON Rumänsk leu RUB Rysk rubel SAR Saudiarabisk rial SGD Singaporiansk dollar ZAR Sydafrikanska Rand KRW Sydkoreansk won SEK Svensk krona CHF Schweizisk franc TRY Turkisk lira UAH Ukrainska Hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailändska baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Suite No Pero Cabo Frio Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakt

Suite No Pero

ex. Suíte No Peró

Förhandsbokning
2026-08-03
2026-08-04

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

10

Suite No Pero


Hotellet Suite No Pero Cabo Frio, som ligger 3 km från Sao Mateus Forte, erbjuder närhet till sevärdheter i Cabo Frio.

Bland sevärdheterna som är belägna cirka 10 minuters bilresa från detta hotell finns Paróquia de Nossa Senhora da Assunção. Praia do Forte kan också hittas 4 km från hotellet.

Rummen inkluderar minibar, samt plattskärms-TV med satellitkanaler och flerkanals TV för din bekvämlighet. Suite No Pero i Cabo Frio erbjuder gästerna en separat toalett och en dusch i badrummen.

Bland de närliggande restaurangerna är Garota De Geriba, som ligger ungefär 14 minuters promenad bort.

  • Flygplatser
  • Cabo Frio Flygplats
    15 km

Bekvämligheter på boendet

Beskrivning

  • Wi-Fi

På rummet

  • Minibar
  • LCD-TV

Hotellregler

Incheckning: från 12:00 till 22:00
Utcheckning: från 09:00 till 10:00

Vanliga frågor

  • Finns det parkeringsplatser vid hotellet Suite No Pero?

    Parkering finns på hotellet Suite No Pero gratis.
  • 🕗

    Vilken tid checkar man ut på hotellet Suite No Pero?

    Gästerna på hotellet Suite No Pero måste checka ut till 10:00.
  • Vilken avbokningspolicy har hotellet Suite No Pero?

    Här finns gratis avbokning. För mer information, kontakta personalen på hotellet Suite No Pero.

Uppgifter och priser



Ange datum för din vistelse för att kontrollera tillgänglighet.

Galleri

Feedback

Uppgifter om vistelsen

Ditt betyg

Hemskt Fantastiskt

Kontakta oss



Förhandsbokning
2026-08-03
2026-08-04

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

Tack för att du prenumererar
Stäng
Juridisk information
  • Sekretesspolicy
Företag
Suite No Pero, Brasilien

4 Rua Aurora, Cabo Frio, Brasilien

Hålla dig uppdaterad

Genom att prenumerera på vårt nyhetsbrev blir du den första som får våra senaste nyheter och erbjudanden.

Hotellbokningar online

Kontakt

2026 © allriodejaneirohotels.com

All rights reserved